Новини 11:28

Чорне море - не "калюжа" для зухвалих маневрів ВМС РФ — Клімкін

Глава МЗС зробив підсумки Одеського форуму #OdesaDebate.

Чорноморська безпека є невід’ємною частиною ефективної трансатлантичної співпраці і євроатлантичної інтеграції. Про це повідомив глава МЗС України Павло Клімкін у Facebook.

 

Зазначається, що дана заява прозвучала за підсумками Одеського форуму #OdesaDebate. 

 

"За останні кілька днів Одеса стала центром дискусій щодо чорноморської безпеки, і так має бути й надалі. Чорне море має стати простором взаємодії, цінностей та права, а не "калюжею" для зухвалих маневрів російських ВМС", - зауважив глава українського дипвідомства.

 

 

За його словами, на форумі Україна "зібрала друзів та однодумців, а головне - тих, хто дійсно довіряє один одному. Хто готовий говорити про спільні виклики та спільно їм протидіяти, бо лише так можна будувати плани на майбутнє, мир і безпека в якому потрібні нам усім". 

 

Як повідомлялося, 19 лютого плавбаза військово-морських сил Німеччини Werra та мінний тральщик ВМС Туреччини Akcakoca, що входять до складу Другої постійної протимінної групи НАТО, увійшли в акваторію Чорного моря.

 

Нагадаємо, 14 лютого міністр оборони України Степан Полторак заявив, що НАТО планує збільшити присутність своїх сил в Чорному морі. 

схожі новини