Новини 2019-03-02 19:01

"Сила людей" вирішила зняти свого кандидата Гнапа з президентських виборів

Водночас щодо підтримки єдиного кандидата від демократичних сил у партії не визначились.
Партія  "Сила людей" прийняла рішення про відкликання свого кандидата Дмитра Гнапа на президентських виборах. Дане рішення було ухвалене під час 11-ого Всеукраїнського з'їзду партії у суботу, 2 березня, передає "Укрінформ".
 
 
 
 

"Відкликати кандидата від політичної партії "Сила людей" на посаду Президента України та дати йому можливість добровільно відмовитися від подальшого балотування на посаду президента України та зняти свою кандидатуру у строк до 7 березня», - йдеться у рішенні.

 

Своєю чергою, Гнап зазначив, що у разі появи єдиного кандидата від демократичних сил, кандидатура від партії знімається.

 

"То нині ми маємо виконати це рішення з’їзду і підтримати Анатолія Гриценка, який став кандидатом від демократичних сил", - зауважив він.

 

Крім того, він висловився про можливий вихід з партії у разі, якщо не буде підтримано єдиного кандидата.

 

Так, з’їзд вирішив офіційно заявити про вихід політичної партії "Сила людей" з виборчої кампанії.

 

Своєю чергою, щодо підтримки єдиного кандидата від демократичних сил у партії не визначились, наголошуючи, що крім Анатолія Гриценка, кандидатом від демократичних сил є ще й Роман Безсмертний.

 

Нагадаємо, 1 березня кандидат в президенти України Андрій Садовий повідомив, що знімає свою кандидатуру на користь лідера партії "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка.