Новини 2019-02-27 14:42

Активісти під будівлею Укроборонпрому протестують через розкрадання в оборонній сфері

Учасники акції вимагають покарати винних у можливому розкраданні грошей під час закупівель держконцерну.

У Києві в середу, 27 лютого, понад 50 активістів прийшло під будівлю державного концерну "Укроборонпром", протестуючі через розкрадання коштів в оборонній сфері. Про це повідомив кореспондент Тижня з місця події.

 

 

Учасники акції зібралися біля входу на територію держконцерну, вимагаючи покарати винних у можливому розкраданні грошей під час закупівель Укроборонпрому, про які йдеться в скандальному розслідуванні програми "Наші гроші".

 

 

Зокрема, мітингувальники тимчасово перекривали рух вулицею Дегтярівською, на проїжджій частині вони зробили напис "Букін – вор", йдеться про главу Укроборонпрому Павла Букіна.

 

 

Участь у протесті взяли представники націоналістичних рухів – С14, "Правий сектор", "Свобода".

 

 

Крім того, територію Укроборонпрому під посиленою охороною поліції.

 

Читайте також: Розслідування розкрадань в Укроборонпромі: зрада чи змова?

 

Нагадаємо, журналісти програми «Наші гроші» оприлюднили інформацію про те, що  особи з оточення президента нібито заробляли на поставках російських запчастин до військової техніки. За інформацією, син заступника секретаря РНБО Олега Гладковського Ігор начебто був учасником мільйонних схем з розкрадання коштів в ОПК, зокрема, разом з іншими особами за контрабандними схемами постачав в Україну з РФ запчастини до військової техніки. Журналісти вважають, що українські підприємства ОПК у декілька разів переплачували за запчастини.

 

Президент України Петро Порошенко 26 лютого підтримав відсторонення Олега Гладковського від виконання обов'язків першого заступника секретаря Ради національної безпеки та оборони (РНБО) на час проведення розслідування. 

 

26 лютого близько 200 активістів "Національного корпусу" приїхали в Козин Київської області до будинку Ігоря Гладковського - сина першого заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони Олега Гладковського. Обидва є фігурантами журналістського розслідування про розкрадання в Укроборонпромі.