Новини 2019-02-23 15:18

Артисти, які гастролювали в РФ, не можуть брати участь у фіналі Нацвідбору на "Євробачення-2019" - Кириленко

Віце-прем'єр зазначив, що Нацвідбір став частиною гібридної війни Росії проти України.

Віце-прем'єр України  В'ячеслав Кириленко заявив, що артисти, які гастролювали в Росії або не визнають територіальної цілісності України не можуть брати участі в фіналі національного відбору на "Євробачення-2019". Про це йдеться у повідомленні у Twitter.

 

"Національний відбір на "Євробачення-2019", на жаль, уже став частиною гібридної війни Росії проти України. Унаслідок участі у відборі артистів, що гастролюють на території держави-агресора або не визнають територіальної цілісності України", - зауважив він.

 

 

 

 

"Тому, аби ситуація не зайшла у глухий кут, підтримую тих, хто вважає, що з огляду на негативний суспільний резонанс та загрози інформаційній безпеці України, такі артисти не можуть брати участі у конкурсній частині фіналу національного відбору на "Євробачення-2019"", - наголосив очільник.

 

 

 

 

Крім того, Кириленко назвав "потужною та обґрунтованою позицією" оприлюднену громадським рухом "Відсіч" заяву, в якій йдеться, що троє фіналістів нацвідбору на "Євробачення" (MARUV, YUKO, ANNA MARIA) є "відвертими колаборантами".