Новини 2019-02-19 12:08

Informnapalm оприлюднив докази участі 68-ої бригади ЧФ РФ в операції по захопленню Криму

Відповідні дані були виявлені волонтерами під час моніторингу соціальних сторінок росіян.

Міжнародна волонтерська спільнота InformNapalm у вівторок, 19 лютого, оприлюднила докази безпосередньої участі військовиків 68-ї бригади кораблів охорони водного району (в/ч 26977) Чорноморського флоту РФ в операції по захопленню Криму. Відповідні дані були виявлені волонтерами під час моніторингу соціальних сторінок росіян.

 

Також встановлено, що посвідчення до медалей за окупацію Криму їм підписував капітан 2-го рангу Алєксєй Свіріденко. Цей військовослужбовець фігурує й в матеріалах Служби безпеки України як один з офіцерів, причетних до операції по нападу на українські кораблі 25 листопада 2018 року в нейтральних водах Керченської протоки.

 

Особисті дані та фотодокази

 

Ківа Єгор Анатольєвіч 16.04.1991 р. н., як місце проживання вказав у соцмережах Краснодар, його мати Наталья Ківа (Солоніна) мешкає в смт Афіпський Сєверського району Краснодарського краю.

 

 

Навчався в Кубанському державному університеті. Перші армійські фотографії з’явилися у фотоальбомі в листопаді 2013 року. Строкову службу проходив у 68-й бригаді кораблів охорони водного району, в/ч 26977 (68-ма БрКОВР ЧФ РФ, окупований Севастополь, Україна). Брав участь в операції захоплення Криму. Нагороджений міністерством оборони РФ медаллю за окупацію Криму. Фото опублікував у соцмережі. На фото Єгор Ківа (зліва) з товаришем по службі Дмитром Сомовим (про нього піде мова далі).

 

 

Мати Єгора в своєму профілі соцмережі опублікувала посвідчення до нагороди:

 

 

Також вона в коментарях на своїй сторінці повідомила, що служив син на тральщику “Віце-адмірал Жуков”, бортовий номер 909. Цей морський тральщик входить до складу 68-ї БРКОВР.

 

 

Сомов Дмітрій Валєрьєвіч 13.06.1995 р. н., народився в м. Геленджик, Краснодарський край РФ. Можливі місця проживання – м. Геленджик (Краснодарський край), смт Южно-Курильськ (Сахалінська область РФ).

 

 

Строкову службу проходив у 2013-2014 роках. Як і Єгор Ківа, служив на морському тральщику “Віце-адмірал Жуков”, що додатково підтверджується наступною фотографією, де при збільшенні бачимо напис на рятувальному крузі – “МТ 909”:

 

 

Брав участь в операції захоплення Криму та був нагороджений за це міністерством оборони РФ.

 
 
Медалі за окупацію Криму військовослужбовцям 68-ї БРКОВР підписував на той час тимчасово виконуючий обов’язки (рос. – врио) командира бригади капітан 2-го рангу Алєксєй Свіріденко. Станом на 2016 рік Свіріденко – начальник штабу бригади кораблів ОВР.
 
 
Як повідомила 29 листопада 2018 року Служба безпеки України у Facebook, Олексій Свириденко один з тих, хто віддавав та виконував накази щодо нападу на українські кораблі 25 листопада 2018 року в нейтральних водах Керченської протоки. Презентація списку причетних до злочину російських окупантів на сайті СБУ.
 
Нагадаємо, міжнародна розвідувальна спільнота Informnapalm у понеділок, 4 лютого, оприлюднила  докази того, що 76-й ремонтно-відновний батальйон Збройних сил Російської Федерації перекидав танки на Донбас.

схожі новини