Новини 10:01

У Варшаві відбудеться виставка малюнків політв'язня Сущенка

Виставка організовується спільно посольством України в Польщі та Спілкою польських журналістів.

У Варшаві у понеділок, 11 лютого, відкриється виставка малюнків незаконно ув'язненого у Російській Федерації українського журналіста  Романа Сущенка. Про це повідомляє прес-центр посольства України у Польщі у Facebook.

 

“Посол України в Польщі Андрій Дещиця спільно зі Спілкою польських журналістів сердечно запрошують на вернісаж вистави малюнків українського журналіста українського інформаційного агентства “Укрінформ” і політичного в’язня Кремля Романа Сущенка, створених у застінках московського слідчого ізолятора у 2016-2018 рр.”, - йдеться у повідомленні. 

 

Як зазначається, у рамках відкриття виставки відбудеться дискусія за участі доньки Романа Сущенка та журналістки Укрінформу Юлії Сущенко, Генерального директора Укрінформу Олександра Харченка, посла України в Польщі Андрія Дещиці, голови Спілки польських журналістів Кшиштофа Сковронського, керівника польського інформагентства РАР Войцєха Сурмача тощо. Очікується, що захід відвідають польські та іноземні дипломати, представники української громади Польщі, пересічні поляки, представники українських, польських та іноземних ЗМІ.

 

Як повідомляли, 15 лютого  виставка творчих робіт політв'язня Романа Сущенка відкриється у Парижі.

 

Нагадаємо, 4 червня у Москві суд оголосив вирок незаконно затриманому в Росії українському журналісту Роману Сущенку - він отримав 12 років позбавлення волі у колонії суворого режиму.  12 вересня Верховний суд Росії визнав законним рішення Московського міського суду про 12 років ув'язнення для Сущенка. Своєю чергою, журналіст заявив, що розраховує на обмін та пообіцяв родині що обов’язково повернеться. 

 

14 грудня дочка Сущенка Юлія повідомила, що в селі Утробіно  її батьку лікарі колонії поставили діагноз "артеріальна гіпертензія" та дали рекомендації на обстеження в іншому місті. 

схожі новини