Новини 16:34

В Нацполіції відмовилися назвати прізвище правоохоронця, який побив затриманого активіста

Крищенко не назвав прізвища поліцейських, один з яких дозволив собі українофобські висловлювання, а інший жорстоко побив лежачого затриманого.

Керівник Нацполіції Києва Андрій Крищенко відмовився назвати прізвища поліцейських, один з яких дозволив собі українофобські висловлювання, а інший – одягнений в цивільне – жорстоко побив затриманого, який лежав на землі під Подільським райвідділком поліції, посилаючись на таємницю досудового слідства. Про це він заявив на брифінгу в неділю, коментуючи події, що сталися в суботу біля будівлі райвідділку.

 

Відповідаючи на численні запитання журналістів, хто ці особи, він сказав, що не знає, оскільки лише розпочалося службове розслідування за даним інцидентом і взагалі не може оприлюднити ці прізвища через те, що Державне бюро розслідувань порушило кримінальне провадження за статтею "Перевищення влади та службових повноважень працівниками правоохоронних органів". Крищенко порадив журналістам звертатися за інформацією щодо ідентифікації цих осіб до Державного бюро розслідувань.

 

"Я не перевожу стрілки на Державне бюро розслідувань. Є певна етика і вимоги законодавства щодо нерозголошення матеріалів досудового розслідування. Всю інформацію має надати Державне бюро розслідувань", - зазначив Крищенко.

 

Разом з тим він визнав, що дії поліцейського в цивільному є неприпустимими.

 

Нагадаємо, поліція затримала близько 10 активістів, які збиралися на мітинг до Юлії Тимошенко, щоб спитати в неї "Хто вбив Катю Гандзюк?". 

схожі новини