Новини 12:25

В окупованому Криму пройшли навчання російських бойових розрахунків С-400

У ході наступних етапів тренувань будуть проведені електронні пуски ракет по умовним повітряних цілях.

В окупованому Криму у п'ятницю, 8 лютого, пройшли навчання бойових розрахунків дивізіону зенітних ракетних систем С-400 зі складу армії Військово-Повітряних сил Російської Федерації. Про це повідомляє прес-служба Міноборони РФ.

 

Зокрема, на першому етапі російські військові провели тренування з розгортання ЗРС С-400 зі зняттям часових нормативів.

 

"Зенітники здійснили марш в призначений позиційний район, де техніка була переведена з похідного в бойове положення, після чого розрахунок виконав прив'язку і орієнтування засобів зенітного ракетного комплексу на місцевості", - йдеться в повідомленні.

 

Зазначається, що з метою перевірки точності топографічної привязки розрахунки провели пошук і захоплення контрольної мети, в ролі якої виступив безпілотний літальний апарат.

 

У ході наступних етапів тренувань будуть проведені електронні пуски ракет по умовним повітряних цілях, йдеться у повідомленні.

 

Після анексії Криму в 2014 році Росія проводить регулярні військові навчання на півострові. У Генштабі України дії російських військових в анексованому Криму називають незаконними.

 

Як повідомляли, в окупованому Криму пройшли військові навчання Збройних сил Російської Федерації, у яких, зокрема, брали участь бойові розрахунки дивізіону ЗРК С-400 "Тріумф".

 

Нагадаємо, Генеральна асамблея Організації Об'єднаних Націй 17 грудня 2018 року ухвалила резолюцію щодо проблеми мілітаризації Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, а також частин Чорного та Азовського морів. У резолюції висловлюється наполегливий заклик до РФ вивести її військові сили з Криму та припинити окупацію українських територій, а також заклик припинити переслідувати комерційні судна й обмежувати міжнародне судноплавство.

схожі новини