Новини 18:01

Посольство США закликало Росію негайно звільнити політв'язня Бекірова

Американські дипломати нагадали, що 55 днів тому Росія незаконно затримала активіста Едема Бекірова, коли він спробував відвідати свою пристарілу матір.

Посольство Сполучених Штатів Америки в Україні закликало Російську Федерацію негайно звільнити незаконно заарештованого кримськотатарського активіста Едема Бекірова. Відповідний заклик був опублікований у понеділок, 4 лютого, на сторінці посольства у Twitter.

 

"Росія, відпусти Бекірова й усіх інших українських політичних в’язнів негайно! Крим - це Україна", - наголосили в посольстві.

 

 

 

 

Американські дипломати нагадали, що 55 днів тому Росія незаконно затримала кримського татарина Едема Бекірова, коли він спробував відвідати свою пристарілу матір.

 

"Росія також відмовила Бекірову, який має ампутацію, у належному медичному догляді. Неприпустимо", - заявили в посольстві США. 

 

Як повідомляли, захист тяжко хворого політв'язня Едема Бекірова отримав "медичний висновок", в якому вказано, що стан здоров'я кримського татарина не є перешкодою для його тримання під вартою. 

 

Раніше у незаконно заарештованого кримськотатарського активіста Едема Бекірова різко погіршився стан здоров'я.

 

Нагадаємо, 12 грудня працівники ФСБ Росії затримали Бекірова на адміністративному кордоні з Херсонською областю. 13 грудня російський окупаційний «суд» у Сімферополі незаконно арештував активіста на 1 місяць та 30 днів.

схожі новини