Новини 13:07

В окупованому Криму проходять навчання морських піхотинців Російської Федерації

У ході навчань задіяно близько 1000 російських військовослужбовців і близько 50 одиниць бойової та спеціальної техніки.

На полігонах в окупованому Криму підрозділи окремої бригади морської піхоти Чорноморського флоту Росії проводять навчання з бойових стрільб. Про це у понеділок, 4 лютого, повідомляє прес-служба Чорноморського флоту РФ.

 

Зазначається, що морські піхотинці в складі відділень, взводів і рот виконують вправи бойових стрільб з усіх видів стрілецької зброї та протитанкових комплексів. Також повідомляється, що навідники бронетранспортерів відпрацьовують розвідку цілей, коригування вогню з гармати і кулемета, в русі і на місці, а водії-механіки - прийоми водіння і подолання різних перешкод при русі по пересіченій місцевості. Також в ході маршів військовослужбовці навчаються діям з оборони колони техніки.

 

За даними прес-служби флоту, навчання проходять на полігонах Перевальне, Ангарський і Козачий. У них задіяно близько 1000 російських військовослужбовців і близько 50 одиниць бойової та спеціальної техніки.

 

Після анексії Криму в 2014 році Росія проводить регулярні військові навчання на півострові. У Генштабі України дії російських військових в анексованому Криму називають незаконними.

 

Як повідомляли, в окупованому Криму пройшли військові навчання Збройних сил Російської Федерації, у яких, зокрема, брали участь бойові розрахунки дивізіону ЗРК С-400 "Тріумф".

 

Нагадаємо, Генеральна асамблея Організації Об'єднаних Націй 17 грудня 2018 року ухвалила резолюцію щодо проблеми мілітаризації Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, а також частин Чорного та Азовського морів. У резолюції висловлюється наполегливий заклик до РФ вивести її військові сили з Криму та припинити окупацію українських територій, а також заклик припинити переслідувати комерційні судна й обмежувати міжнародне судноплавство.

схожі новини