Новини 2019-02-04 12:28

Informnapalm оприлюднив фотодокази постачання російськими військовими танків на Донбас

Відповідні знімки були знайдені в профілі соцмережі “ВКонтакті” старшого механіка-водія 76-го РВБ, рядового Ділейка Василя Андрійовича.

Міжнародна розвідувальна спільнота Informnapalm у понеділок, 4 лютого, оприлюднила  докази того, що 76-й ремонтно-відновний батальйон Збройних сил Російської Федерації перекидав танки на Донбас. 

 

Зазначається, що фотодоказ знайдено в профілі соцмережі “ВКонтакті” старшого механіка-водія 76-го РВБ, рядового Ділейка Василя Андрійовича, що підписаний як "Губанов Васілій".

 

 

На фото танк Т-72Б, бортовий номер 560 (червоний). Фото опубліковане 7 січня 2015 року, проте очевидно, що в кадрі не зима, ймовірно, це кінець літа – початок осені 2014 року. Місце зйомки поки не встановлено, це може бути як окупована територія України, так і польовий табір у Ростовській області РФ. Після перекидання з РФ цей танк поступив на озброєння першого армійського корпусу окупаційних військ РФ (так званий “1 АК ДНР”). Судячи з інформації на сайті lostarmour, вперше на фото- та відеоматеріалах з окупованих територій цей танк з’явився на початку листопада 2014 року, зафіксований у н. п. Роздольне Донецької області.

 

 

 

 

 

Порівняння характерних елементів танка на фото Ділейка та на інших фото:

 

 

До відрядження на Донбас Василь Ділейко брав участь у захопленні Криму. 8 березня 2014 року він опублікував фото з таким коментарем: “За дві години до виїзду в Кримськ. Україна”.

 

 

А наприкінці вересня 2014 року він підписав контракт на три роки:

 

 

І вже у січні 2015 року він публікує фото в танку, зафіксованому на окупованій території в Роздольному, що доводить участь 76-го РВБ у війні проти України як у Криму, так і на Донбасі.

 

Як повідомляли, міжнародна волонтерська спільнота InformNapalm знайшла у відкритих джерелах інформацію про участь у захопленні Криму військовиків 7057-ї авіабази морської авіації Чорноморського флоту ЗС РФ і докази, які підтверджують, що весь її особовий склад  був нагороджений медалями «За повернення (окупацію) Криму».

схожі новини