Новини 09:39

Українські військові знищили ворожий МТЛБ-У

Крім того, було падавлено мінометну батарею противника та ліквідовано розрахунок зенітної установки ЗУ-23-2.

На Донбасі у середу, 30 січня, військовослужбовці з числа Обє'днаних сил знищили важке озброєння противника, а саме бронетранспортер МТЛБ-У, на якому була встановлена зенітна установка ЗУ-23-2. Про це повідомляє прес-цнтр штабу ООС у Facebook.

 

Зазначається, що 30 січня російські окупаційні війська здійснили чергову провокацію на напрямку Сокільники – Кримське, що на Луганщині, та розпочали обстріл українських військових, застосовуючи мінометну батареєю та зенітну установку ЗУ-23-2, яка була встановлена на МТЛБ-У.

 

 

 

Своєю чергою, воїни, що обороняються на зазначеному напрямку, мають у частині два добре підготовлені підрозділи: маневрену вогневу групу, призначену для боротьби з артилерійськими та мінометними батареями ворога та підрозділ винищувачів танків, на озброєнні якого є сучасні ПТРК "Стугна-П" і "Корсар".

 

У штабі наголошують, що за лічені хвилини після початку ворожого обстрілу маневрена вогнева група нанесла удар у відповідь, а розрахунок української "Стугни-П" здійснив пуск по ворожому броньованому об'єкту, з якого вівся обстріл наших бійців. Унаслідок цього міномена батарея ворога була подавлена,  МТЛБ-У ворога разом з розрахунком зенітної установки ЗУ-23-2 знищена.


Особовий склад розрахунку "Стугна-П" поданий до нагородження, додали у штабі.

 

Як повідомляли, на Донбасі у середу, 30 січня, російські окупаційні війська сім разів порушили режим припинення вогню, в тому числі три рази із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння. 

 

 

схожі новини