Новини 2019-01-28 11:57

InformNapalm встановив авіабазу морської авіації ЧФ РФ, яку у повному складі нагородили за окупацію Криму

Російські військові отримали медалі «За повернення (окупацію) Криму.

Міжнародна волонтерська спільнота InformNapalm знайшла у відкритих джерелах інформацію про участь у захопленні Криму військовиків 7057-ї авіабази морської авіації Чорноморського флоту ЗС РФ і докази, які підтверджують, що весь її особовий склад  був нагороджений медалями «За повернення (окупацію) Криму».

 

«Міжнародна волонтерська спільнота InformNapalm в ході розвідки відкритих джерел знайшла інформацію про участь у захопленні Криму військовиків 7057-ї авіабази морської авіації Чорноморського флоту ЗС РФ (в/ч 49311, ППД – смт Кача, АРК). Ця військова частина, як і інші російські підрозділи Чорноморського флоту, які тимчасово базувалися в Криму відповідно до міждержавної угоди між Росією та Україною, брала активну участь в спецоперації захоплення Криму. Знайдені докази, які підтверджують, що весь особовий склад 7057-ї АвБ був нагороджений медалями «За повернення (окупацію) Криму», – йдеться в повідомленні спільноти 28 січня.

 

Матрос Чеботарьов

 

Чеботарьов Олександр Юрійович (рос. – Чеботарев Александр Юрьевич), 08.01.1995 р. н., м. Волзький (рос. – г. Волжский), Волгоградська область Росії.

 

 

Строкову службу проходив у 2013-2014 роках. Про місце служби написав статус у соцмережі “Однокласники”:

 

 

 

Служив матросом у 7057-й АвБ. Наступна фотографія зроблена біля приміщення клубу військової частини 49311:

 

 

Олександр Чеботарьов теж отримав медаль за участь в окупації української землі. У своїх профілях соцмереж він опублікував фото медалі та нагородне посвідчення до неї:

 

Після демобілізації працює в МНС Росії.

 

 

Командир 7057-ї авіабази

 

Нагородні посвідчення до медалей за окупацію Криму військовикам 7057-ї АвБ підписував командир авіабази полковник Степанов А. Є.

 

Встановлені дані

 

Степанов Анатолій Євгенійович (рос. – Степанов Анатолий Евгеньевич), 26.12.1967 року народження, місце народження – Петропавловськ-Камчатський, Росія. Нині мешкає по місцю дислокації авіабази – смт Кача, тимчасово окупований Крим.

 

 

Джерело фото – видання “Красная звезда” 

 

Степанов А. Є. – військовий льотчик-інструктор 1-го класу, випускник Оренбурзького вищого військового авіаційного училища льотчиків, Санкт-Петербурзької військово-морської академії. Освоїв сім типів літаків: Л-29, Ту-134УБЛ, Ту-22М3, Су-17, Су-24, Су-24МР, Ан-26, має понад 800 годин польотів. Служив в авіаційних гарнізонах Октябрьське, Гвардійське, Острів.

 

 

Фото зі сторінки ОК Степанова

 

У 2011 році авіабази в Гвардійському та Качі були переформовані в єдину 7057 авіабазу, яку очолив А. Степанов.

 

Степанов фігурант низки судових розглядів. Зокрема, у 2015 році його судив військовий суд за перевищення повноважень і завдання збитків на понад 15 млн руб. Також він програв кілька судів, коли військовослужбовці позивалися до нього через невиплату підйомних (1234, 5).

 

 

Степанов зліва. Фото зі сторінки ОК його однокурсника Олега Леонтьєва

 

У червні 2014 року 7057-ма авіабаза була переформована, і зараз А. Степанов командир окремого змішаного авіаційного полку МА ЧФ.

 

 

Звертаємо увагу держструктур України: полковника А. Є. Степанова на цей час немає в переліках (1, 23) військових службових осіб командного складу ЗС РФ, яким Головною військовою прокуратурою України повідомлено про підозру. Просимо вважати цей матеріал повідомленням про злочин проти України і оголосити А. Є. Степанову підозру.

 

За даними сайту “Миротворець”, брат командира 7057-ї АвБ Степанов Олег Євгенійович до окупації Криму служив у ВМС України та перейшов на бік окупанта.

 

 

Встановлені дані

 

На основі вивчення сторінки Олега Степанова в російській соцмережі “Однокласники” вдалося встановити: Степанов Олег, 11.11.1971 р. н., навчався у школі № 5 в смт Новофедорівка у 1978-1988 роках. З 1988 по 1992 роки навчався в ЛВВАУШ, у філіалі ЛВВАУШ в смт Багерово, АРК. У фотоальбомі має фотографії, які свідчать про службу в ЗСУ:

 

 

Олег Степанов в першому ряду перший зліва, тримає прапор Повітряних сил ЗСУ

 

Зрадив присязі. Нагороджений медаллю за окупацію Криму.

 

 

Нагадаємо, 21 січня Informnapalm оприлюднив свідчення російського військового про початок збройної агресії РФ. 11 січня спільнота оприлюднила список 200 найдорожчих контрактів Міністерства Оборони Російської Федерації, які можуть допомогти російським антикорупціонерам знайти сліди відтоку та відмивання бюджетних коштів.