Новини 09:41

У Венесуелі під час протестів затримали понад 360 осіб

Тривають протести проти президента Ніколаса Мадуро.

Кількість затриманих на протестах у Венесуелі прихильників опозиції досягла 364 осіб. Про це у п'ятницю, 25 січня, повідомив глава правозахисної організації "Венесуельський кримінальний форум" Альфредо Ромеро у Twitter.

 

За його словами, на даний момент відомо про 364 заарештованих. 

 

 

Як повідомляли, президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган підтримав президента Венесуели Ніколаса Мадуро після того, як лідер опозиції Хуан Гуайдо оголосив себе тимчасовим президентом. 

 

Своєю чергою, високий представник ЄС із зовнішньої політики та політики безпеки Федеріка Могеріні та президент Європейської ради Дональд Туск наголосили на підтримці Гуайдо. Крім того, у США заявили про готовність вести відносини через уряд тимчасового президента Гуайдо.

 

Зокрема, масові акції протесту в країні почалися після того, як 21 січня в Каракасі група військових захотіла усунути від влади чинного президента Ніколаса Мадуро та закликала громадян  приєднатися до демонстрацій. Однак урядові війська придушили протест.

 

Раніше Центр моніторингу за соціальною конфліктністю (OVCS) зазначив, що було ідентифіковано 14 загиблих осіб, усі в результаті кулі. Водночас місцеве видання La Prensa de Lar повідомило, що кількість загиблих під час протестів у Венесуелі зросла до 16 осіб.

 

схожі новини