Новини 11:50

Туреччина заявила про намір консулів відвідати окупований Крим

Посол України в Туреччині Андрій Сибіга повідомив, що візит не змінює тверду позицію Туреччини щодо Криму.

Українська сторона дипломатичними каналами була повідомлена про наміри турецьких консулів відвідати окупований Крим для надання консульської допомоги у зв'язку із загибеллю громадян Туреччини внаслідок пожежі на двох газових танкерах 21 січня. Про це повідомив посол України в Туреччині Андрій Сибіга у Twitter. 

 

"Ця ситуація жодним чином не змінює тверду позицію Туреччини щодо Криму, яка полягає у невизнанні окупації українського півострова Росією, і, за запевненнями турецької сторони, є вимушеним кроком, зумовленим терміновими гуманітарними обставинами", - зауважив він.

 

 

 

 

"Ганьба російським "медіа", які перетворили рутинний консульський візит на чорну піар-акцію і завідомо програшно намагаються просунути свій наратив про начебто міжнародне "визнання" Криму, якого немає і не буде, спекулюючи навіть на людських трагедіях, на людських смертях", -наголосив дипломат.

 

 

 

 

Нагадаємо, 21 січня два судна під прапором Танзанії загорілися в районі Керченської протоки.  Припускається, що пожежа спалахнула під час передачі палива з борту на борт. На борту двох суден перебували громадяни Індії та Туреччини. Зокрема, танкери перевозили скраплений газ, яким заправилися в РФ. У результаті надзвичайно події загинули 20 людей

 

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб повідомило, що Venice та Maestro раніше були задіяні до незаконних поставок газу в Сирію. 

схожі новини