Новини 2019-01-21 12:10

Informnapalm оприлюднив свідчення російського військового про початок збройної агресії РФ

Зокрема, солдат повідомляє, що в лютому 2014 року танки в Україну завозили з Анапи і Темрюка.

Міжнародна розвідувальна спільнота Informnapalm у понеділок, 21 січня, оприлюднила свідчення військового 79-го ремонтно-відновлювального батальйону Збройних сил Російської Федерації Александра Куща про початок збройної агресії Росії на території України. 

 

Зазначається, що Кущ Александр Міхайлавіч  04.04.1993 р. н., народився в станиці Старолеушковській (Павловський район, Краснодарський край). Наразі живе в Краснодарі.

 

 

У соцмережі “Однокласники” О. Кущ активно писав статуси про події в своєму житті, зокрема про військову службу, яку проходив у 2013-2014 рр. у 76-му ремонтно-відновному батальйоні (в/ч 23286, ППД батальйону – Слов’янськ-на-Кубані), який входить до складу 99-ї бригади МТЗ (в/ч 72153, ППД бригади – м. Майкоп).

Ось статус про курс молодого бійця в Слов’янську-на-Кубані:

 

 

Тут в коментарях Олександр говорить, що служить в рембаті:

 

 

Запрошує друзів приїхати до нього в Слов’янськ-на-Кубані і називає адресу військової частини – вулиця Красна, 126:

 

 

За цією адресою справді розташований 76-ий РВБ:

 

 

23 лютого 2014 року Олександр написав: “Україна, чому вам спокійно не живеться…”.

 

 

 

І вже через кілька днів, 28 лютого 2014, в коментарях бачимо діалог про танки, які 76-й РВБ перекидає в Україну:

“Танки звозимо з Анапи і Темрюка в Новорос))

-Що там танки закінчилися чи що

-На Україну

-Аааа, туди треба…”

 

 

 

15 березня 2014 року Олександр пише статус “На Україні:)” і в коментарях до статусу каже, що доправили солдат в Україну поромом:

 

 

20 березня 2014 року підрозділ 76-го РВБ в Сімферополі:

 

 

В коментарях до статусу О. Кущ розповідає друзям, що перебуває окупаційний підрозділ російських військ на авіабазі морської авіації в Гвардійському:

 

 

В середині травня Олександр пише, що незабаром повертається в Слов’янськ-на-Кубані:

 

 

У фотоальбомі військового є фото медалі від Міністерства оборони  Росії за участь в операції захоплення Криму:

 

 

У Informnapalmi зазначають, що Міністерство оборони РФ планує знову ввести обмеження на 5 років для військовослужбовців ЗС РФ, в тому числі звільнених у запас, на використання соціальних мереж. З 2016 року це вже далеко не перша спроба якось обмежити витік інформації, яка повністю спростовує заяви офіційних осіб Кремля щодо участі російських військовиків у війні на Донбасі та приховати конкретні дані підрозділів та осіб, які брали участь у захопленні Криму.

 

Як повідомляли, Міжнародна розвідувальна спільнота  Informnapalm у п'ятницю, 11 січня, оприлюднила список 200 найдорожчих контрактів Міністерства Оборони Російської Федерації, які можуть допомогти російським антикорупціонерам знайти сліди відтоку та відмивання бюджетних коштів.