Новини 14:37

Коло підозрюваних у вбивстві Шеремета значно звузилось - Луценко

При цьому Луценко повідомив, що йдеться не про замовників, а про виконавців.

Генпрокурор заявив, що "ниточка" привела до значного звуження кола підозрюваних у виконанні вбивства журналіста Павла Шеремета. Про це заявив генеральний прокурор України Юрій Луценко.

 

"Коло підозрюваних у виконанні дуже серйозно звузилось", - відповів прокурор на питання про "ниточку" у справі вбивства Шеремета, про яку заявлялося раніше.

 

Луценко заявив, що він не може сказати, до якої кількості осіб звузилося коло підозрюваних.

 

"Із декількох тисяч до декількох сот", - відповів він на уточнююче питання.

 

При цьому Луценко повідомив, що йдеться не про замовників, а про виконавців.

 

Нагадаємо, до розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета залучалипредставників Федерального бюро розслідувань при Міністерстві юстиції США.

 

Нагадаємо, 20 липня у МВС повідомили, що українські правоохоронці досі не мають прогресу у розслідуванні вбивства журналіста Павла Шеремета через його російське громадянство. 

 

 20 липня  Києві відбулася акція пам’яті журналіста Павла Шеремета, якого рівно два роки тому підірвали в автомобілі керівника видання «Українська правда» Олени Притули.

 

Як повідомлялося, у грудні 2017 року Голова Національної поліції України Сергій Князєв заявив, що вбивці Шеремета все ще не встановлені. Також у поліції повідомили, що правоохоронці допитали понад три тисячі свідків у справі про вбивство журналіста.

 

Нагадаємо, Шеремет загинув 20 липня 2016 року в Києві в результаті вибуху автомобіля. Авто належало керівнику "Української правди" Олені Притулі, але її в машині не було. Прокуратура кваліфікувала загибель журналіста за ч.2 п 5 ст 115 КК України (умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб).

 

У СБУ раніше назвали чотири основні версії вбивства Шеремета: професійна діяльність; ворожість у відносинах або особисті мотиви; російський слід (дестабілізація ситуації); замах на Олену Притулу.

схожі новини