Новини 2018-12-20 11:49

В Україні правоохоронці запобігли чотирьом масштабним кібератакам у 2018 році

Князєв також повідомив про затримання організатора бот-мережі Avalanche та викриття учасника міжнародного хакерського угрупування Cobalt.

Голова Національної поліції Сергій Князєв повідомив, що Департамент кіберполіції у 2018 році викрив тисячу злочинів у сфері кібербезпеки, зокрема попередив поширення чотирьох масштабних кібератак на території України. Про е в четвер, 20 грудня, повідомляє Департамент комунікації Національної поліції України.

 

 

"У цьому році підрозділом виявлено близько 6 тисяч злочинів, вчинених у сфері використання високих інформаційних технологій. З них майже тисяча – злочини, вчинені у сфері кібербезпеки", – заявив Князєв.

 

За його словами, серед успішних операцій – затримання організатора бот-мережі Avalanche, викриття учасника міжнародного хакерського угрупування Cobalt, участь в припиненні діяльності міжнародної хакерської групи FIN7.

 

Водночас Князєв зазначив, що протягом року було підписано договори про взаємодію у сфері боротьби з кіберзлочинністю з поліцією Австралії, Сінгапуру, Катару та ще низки країн.

 

"У межах міжнародної співпраці викрито вісім транснаціональних хакерських угруповань та взято участь у понад 30 міжнародних операціях", – повідомив глава Нацполіції.

 

Нагадаємо, 24 жовтня Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що міністерство щотижня піддається мінімум одній кібератаці. 

 

4 грудня Служби безпеки України повідомила, що блокувала спробу російських спецслужб провести масштабну кібератаку на інформаційно-телекомунікаційні системи судової влади України. 

схожі новини