Новини 14:03

На ворожі позиції Маріупольського напрямку прибув підрозділ чеченських снайперів - розвідка

Зазначається, що таким чином Росія посилює підготовку до активізації бойових дій.

На Маріупольському напрямку зафіксовано прибуття снайперського підрозділу, укомплектованого особами виключно чеченської національності. Про це під час брифінгу повідомив речник Міноборони Олександр Мотузяник з посиланням на дані Головного управління розвідки Міноборони України.

 

“За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, ... відмічено прибуття на передові позиції російських окупаційних військ на Маріупольському напрямку снайперського підрозділу, укомплектованого особами виключно чеченської національності. При цьому, здійснюється мінування районів можливого розгортання бойових дій з використанням мін, заборонених міжнародним правом, зокрема МОН-200 (мінно-осколочна направлена) та ПФМ-1 «Лепесток» (протипіхотна фугасна міна)”, - сказав Мотузяник.

 

Він додав, що російське окупаційне командування посилює підготовку до активізації бойових дій з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК російсько-окупаційних військ шляхом створення та розгортання на передових позиціях додаткових підрозділів.

 

Як повідомляли, минулої доби, 16 грудня, окупаційні російські війська на Донбасі 16 разів обстріляли позиції ООС, унаслідок чого двоє українських військових отримали поранення. 

 

 

схожі новини