Новини 2018-12-04 21:57

У компанії eBay відповіли на вимогу України прибрати з веб-сайту товари із символікою "Л/ДНР"

Водночас у диппредставництві України також очікують на відповідні кроки Amazon Inc.

Американська інтернет-компанія eBay Inc. повідомила, що здійснить необхідні заходи та прибере зі свого веб-сайту товари з символікою терористичних організацій "ДНР" та "ЛНР", оскільки вони включені до санкційних списків США та Європейського Союзу. Про це йдеться у відповіді компанії послу України в США Валерію Чалому.

 

"Посольство отримало офіційну відповідь, у якій чітко зазначено, що компанія (eBay Inc. – Ред.) здійснить необхідні заходи та прибере зі свого веб-сайту згадану продукцію (товари з символікою "Л/ДНР" – Ред.), оскільки ці дві організації включені до санкційних списків США та ЄС, а гроші отримані від продажу вказаних товарів можуть бути використані для їх фінансової підтримки", – йдеться в повідомленні.

 

Водночас у диппредставництві також очікують на відповідні кроки Amazon Inc.

 

 

Нагадаємо, 19 листопада найбільша у світі торговельна онлайн-платформа Amazon.com, що продає товари та послуги через Інтернет,  продає також товари з символікою самопроголошеної терористичної республіки “ДНР”.

 

21 листопада посольство України в США офіційно звернулося до засновника Amazon Джеффа Безоса з наполегливим закликом зняти з веб-сайту Amazon.com товари з символікою терористичної організації “ДНР”, а також до керівництва компанії eBay Inc. щодо вжиття аналогічних заходів стосовно продукції з символікою так званих “ЛНР” та “ДНР”.