Новини 13:46

Єврокомісія виділила €500 млн допомоги Україні

Порошенко наголосив, що це є важливим сигналом підтримки ЄС в умовах останніх викликів з боку Росії.

Європейська комісія виділила Україні перший транш з четвертої програми макрофінансової допомоги у розмірі 500 мільйонів євро. Про це в п'ятницю, 30 листопада, повідомив президент Петро Порошенко.

 

"Щиро вдячний Єврокомісії за позитивне рішення про виділення Україні першого траншу четвертої програми макрофінансової допомоги ЄС в обсязі 500 млн. євро. Високо ціную особисту підтримку з боку президента ЄК Жан-Клода Юнкера та віце-президента Валдіса Домбровскіса, про що ми домовилися під час зустрічей в Гельсінкі на початку листопада", – наголосив він.

 

За його словами, це є важливим сигналом незмінної підтримки Євросоюзу в умовах останніх викликів з боку російського агресора.

 

Нагадаємо, 4 жовтня президент України Петро Порошенко вніс у Верховну раду проект закону про ратифікацію кредитної угоди між Україною та Європейським союзом про залучення кредиту у розмірі одного мільярду євро.

 

8 листопада в ході візиту до Гельсінкі для участі у Конгресі та Саміті Європейської народної партії президент Петро Порошенко зустрівся з віце-президентом Європейської Комісії Валдісом Домбровскісом, сторони обговорили реалізацію меморандуму про взаєморозуміння та кредитну угоду між Україною та Євросоюзом щодо четвертої програми макрофінансової допомоги Україні в обсязі одного мільярду євро.

схожі новини