Новини 16:59

На знак увічнення пам'яті жертв Голодомору Україна надасть гуманітарну допомогу Судану, Ємену та Конго - Порошенко

Президент підтримав ініціативу про надання гуманітарної допомоги Єменській Республіці, Республіці Судан, Демократичній Республіці Конго

Президент Петро Порошенко заявив, що Україна надасть гуманітарну допомогу Судану, Ємену та Конго на знак увічнення пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву президента.

 

Порошенко під час виступу на Міжнародному форумі "Україна пам'ятає - світ визнає!" закликав на знак пам'яті жертв Голодомору в Україні 1932-1933 років підтримати тих, хто потребує допомоги у світі.

 

"Давайте підтримаємо тих, хто сьогодні потребує нашої допомоги. Бо це нинішня наша спокута перед тими, кого не змогли вберегти в минулому", - сказав він.

 

Крім того, президент додав, що підписав указ про надання гуманітарної допомоги Ємену, Судану та Конго.

 

"І на знак увічнення пам’яті жертв Голодомору я підтримав ініціативу про надання гуманітарної допомоги Єменській Республіці, Республіці Судан, Демократичній Республіці Конго. Відповідний указ президента України уже підписано", - наголосив Порошенко.

 

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко закликав "згадати і осмислити великі трагедії минулого століття, пом’янути у молитві невинних жертв".

схожі новини