Новини 2018-11-22 16:59

Геращенко заявила, що РФ блокуватиме переговори в мінських групах та "нормандському форматі"

Перший заступник голови парламенту також прокоментувала призначення Марчука представником України в ТКГ.

Перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко вважає, що Росія буде блокувати  переговорний процес в мінських групах та "нормандському форматі" до президентських і парламентських виборів в Україні, що відбудуться в 2019 році. Про це вона заявила в четвер, 22 листопада.

 

"На мій погляд, через деструктивну позицію РФ, у мінських групах переговорний процес буде фактично заблокований. РФ не приховує, що "ставить на паузу" переговори в "нормандському форматі" і мінських групах до президентських і парламентських виборів в Україні, на яких прагне протягти більш лояльного Кремлю кандидата чи кандидатку", – наголосила Геращенко.

 

Вона також прокоментувала призначення Євгена Марчука представником України в Тристоронній контактній групі з урегулювання ситуації на Донбасі.

 

"Призначення президентом Порошенком Є. Марчука представником України в ТКГ. Євгеній Кирилович жорстко відстоюватиме позицію України, в цьому немає сумнівів", – додала вона.

 

Нагадаємо, 22 листопада президент України Петро Порошенко призначив Євгена Марчука представником  в Тристоронній контактній групі з урегулювання ситуації на Донбасі.

схожі новини