Новини 2018-11-22 12:34

Депутат міськради Тбілісі: Українські інвестори довіряють грузинській економіці

За словами Отара Ґріґолії, поки що йдеться не про великі компанії, а саме про малий і середній бізнес.

Між Україною та Грузією особливі відносини, адже країни мають спільну історію, спільні проблеми, протистоять спільному ворогові. Тому українські інвестори довіряють грузинській економіці. Про це в інтерв’ю Тижню розповів депутат сакребуло (міської ради) Тбілісі, голова комісії з економічного розвитку, інвестиційної політики та міжнародних відносин Отар Ґріґолія.

 

За його словами, поки що йдеться не про великі компанії, а саме про малий і середній бізнес, що, можливо, і краще, адже великі інвестиції — це вже переважно питання політики, а не економіки, тоді як маленькі — це природний індикатор довіри до ринку.

 

«Здебільшого українці займаються розвитком готельного бізнесу чи інших об’єктів туристичної інфраструктури. Крім того, багато грошей з України вкладається в нерухомість. У Батумі й Тбілісі чимало українців, які скуповують велику кількість нерухомості для подальшої здачі в оренду, особливо в приморських районах. Людей приваблює те, що в Грузії безпечно, у нас вільна країна без жорстких правил поведінки. Не менш важливим є те, що грузини позитивно ставляться до українців — це підтверджується популярністю Грузії як туристичного напрямку», — повідомив грузинський депутат.

 

Він висловив упевненість, що з огляду на таку ситуацію, не за горами ті часі, коли в Грузію прийдуть і великі українські гравці

 

Крім того, Ґріґолія зауважив, що багато грузинських компаній ведуть бізнес в Україні. Утім, зважаючи на поточну ситуацію, усе ж таки ризики лишаються.

 

«Ми бачимо її (України – Ред.) потенціал, нам цікавий український ринок. Утім, зважаючи на поточну ситуацію, усе ж таки лишаються ризики. Тому поки що кількість таких проектів обмежена. Упевнений, що в разі стабілізації потік інвестицій одразу зросте. Ви рухаєтеся в правильному напрямку, розвиваєтеся, а швидко чи повільно, у цьому випадку неважливо», — сказав він.

 

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»

схожі новини