Новини 16:28

До ПА НАТО передали доповідь InformNapalm про діяльність ПВК на сході України

Доповіді містять факти, прізвища та докази безпосереднього використання ПВК урядом РФ.

Комітету Парламентської асамблеї НАТО  отримав дві доповіді про діяльність російських приватних військових компаній на сході України та у Сирії. Про це повідомила голова постійної делегації України в ПА НАТО Ірина Фріз у Facebook.

 

"Сьогодні передали нашим партнерам з Комітету Парламентської асамблеї НАТО дві окремі доповіді на тему, що розглядається на сесії – діяльність російських приватних військових компаній (ПВК). Доповіді InformNapalm та The Security Service of Ukraineрозглядають ці питання. В них викривається діяльність ПВК на Сході України та Сирії", - повідомила вона.

 

Доповіді містять факти, прізвища та докази безпосереднього їх використання урядом РФ для вирішення завдань державної політики за кордоном. Фріз зазначила, що російські ПВК є альтернативним аналогом Сил спеціальних операцій, що застосовуються з метою зниження іміджевих ризиків для Кремля та його прихованої участі у силових акціях за межами Росії.

 

"В цьому контексті окремо передала доповіді представниці британської делегації Мадлін Мун, авторці доповіді «Сили спеціальних операцій в сучасному середовищі безпеки», яку на Комітеті з питань оборони та безпеки було ухвалено одностайно", - додала Фріз.

 

Нагадаємо, раніше Комітет Парламентської асамблеї НАТО з питань цивільного виміру та безпеки  у резолюції назвав незаконними і небезпечними дії Росії в Азовському морі.

схожі новини