Новини 2018-11-13 13:33

У мережі оприлюднили офіційний трейлер фільму "Людина з табуретом"

Як зазначається, стрічка розповідає про подорожі, пригоди і долю режисера Леоніда Кантера.

У мережі 12 листопада оприлюднили офіційний трейлер фільму "Людина з табуретом", режисера Леоніда Кантера.

 

Як зазначається, стрічка розповідає про подорожі, пригоди і долю режисера Леоніда Кантера.

 

"17 серпня успішно завершилась кампанія фільму "Людина з Табуретом" на краудфандинговій платформі Спільнокошт. Згодом виробництво фільму також підтримав Український культурний фонд.  Наразі робота над фільмом іще триває, але фільм неодмінно вийде на екрани кінотеатрів уже цієї зими", – йдеться в повідомленні.

 

 

"У фільмі показано подорож-гру до Тихого океану, що тривала рік. Правила подорожі вигадав у 2004 році режисер Леонід Кантер: донести чотири кухонні табурети до чотирьох океанів, без грошей, але з камерами в руках, з піснями й виставами про любов та Україну. В останню експедицію тривалістю в рік пішло 20 учасників", - зазначається в повідомлен

 

Як повідомлялося, 3 серпня в Києві відбувся благодійний кінопоказ стрічки "Тибет Нелегал", автором і продюсером якої є український режисер Леонід Кантер, який 4 червня добровільно пішов із життя. Раніше в Україні відкрили «Спільнокошт» для збору 400 тисяч гривень для роботи над документально-пригодницьким фільмом "Людина з табуретом", який покаже “табуретну” мандрівку до Тихого океану, гру та життя її ініціатора – режисера, продюсера та мандрівника Леоніда Кантера.

 

4 червня на хуторі Обирок Борзнянського району виявили тіло відомого режисера, продюсера, мандрівника та письменника Леоніда Кантера.

 

У поліції Чернігівської області підтвердили, що режисер Леонід Кантер скоїв самогубство, біля тіла була знайдена передсмертна записка. Кантер загинув від наскрізного вогнепального поранення у щелепу.