Новини 10:26

Німеччина посилила законодавство про надання притулку

Особи зі статусом біженця повинні будуть активніше співпрацювати з владою.

У Німеччині шукачі статусу біженця будуть зобов'язані активно брати участь у перевірці їх клопотань про надання притулку. Відповідний законопроект Бундестаг ухвалив у четвер, 8 листопада, повідомляє Spiegel Online.

 

Зазначається, що до цього обов'язок співпрацювати з Федеральним відомством з міграції та біженців (BAMF) був лише на етапі подання клопотання.

 

Однак після змін у законі, особи, які вже отримали відповідний статус, при перевірках, які можливі протягом трьох років, повинні співпрацювати з владою. В іншому випадку біженцям загрожує штраф чи тюремне ув'язнення.

 

Наголошується, що обов'язок співпраці дає можливість BAMF ретельно перевірити, чи було початкове рішення про притулок правильним.

 

"Це дозволить підвищити якість процедур, пов'язаних з наданням притулку", - наголосив міністр внутрішніх справ ФРН Хорст Зеєгофер.

 

Головна занепокоєність уряду щодо зміни законодавства полягає у тому, що у 2015 і 2016 роках статус біженця був наданий у письмовій процедурі за спрощеною процедурою. У деяких випадках персональні дані або громадянство претендентів часто заносилися лише зі слів претендента на притулок без детальної перевірки. 

 

Нагадаємо, сенат Італії проголосував за постанову про безпеку та міграцію, яка змінює законодавство щодо прийому біженців, зокрема шукачів притулку. 

 

 

схожі новини