Новини 16:58

ЗСУ увійшли в топ-10 найсильніших армій в Європі

Водночас українська армія посідає 29 позицію в рейтингу найсильніших армій світу Global Firepower.

Збройні сили України, за версією видання Business Insider, увійшли до десятки найсильніших армій в Європі, посівши 10 місце. Про це йдеться в рейтингу, який оприлюднений на сайті видання.

 

Як зазначається, військовий бюджет України становить $4,88 млрд. Українська армія складається з 1,1 млн військовослужбовців, 2214 танків, 240 військових повітряних суден, з яких 39 винищувачів, і 25 морських суден.

 

Водночас найсильнішою армією Європи назвали російську. Крім того, до топ-3 також увійшли Франція та Велика Британія.

 

При складанні рейтингу видання враховувало такі фактори, як географія, логістика, природні і промислові ресурси, різноманітність і чисельність озброєння та техніки, кількість живої сили, розвиненість країни в цілому тощо.

 

 

Також Україна посідає 29 позицію в рейтингу найсильніших армій світу Global Firepower.

 

Зокрема, у світовому рейтингу лідирують США, на другому місці – Росія. До першої десятки рейтингу також увійшли Китай, Індія, Франція, Велика Британія, Південна Корея, Японія, Туреччина та Німеччина.

 

Як повідомлялося 30 серпня 2017 року, Міжнародна компанія Global Firepower, яка щорічно складає рейтинг кращих армій світу, цього року помістила Україну на 30 місце (між Швецією і М’янмою). 

схожі новини