Новини 09:57

Активісти назвали політиків, які відвідували канали "112 Україна" і NewsOne у жовтні – інфографіка

За даними ГО, найчастіше в ефірах зазначених телеканалів з'являлися представники БПП.

Активісти громадської організації "Вільні люди" назвали політиків, які відвідували канали "112 Україна" і NewsOne у жовтні. Про це повідомляє прес-служба ГО.

 

"Деякі політики, які називають себе патріотами, ігнорують заклики громадськості та своєї совісті, оскільки дають коментарі та беруть участь у програмах телеканалів "112" та NewsOne, які є явними рупорами країни-агресора в Україні", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, найчастішими "гостями" стали Анатолій Гриценко, Валентин Наливайченко, Микола Томенко, Роман Безсмертний, Юрій Костенко, Георгій Тука, Юрій Гримчак, Павло Жебрівський, Анатолій Матіос та Андрій Рева.

 

 

Так, перелік політиків та депутатів, які давали коментарі або брали участь у ефірах "112 Україна" і NewsOne за жовтень 2018 року:

 

"Блок Петра Порошенка": Гончаренко Олексій, Вінник Іван, Мамчур Юлій, Барна Олег, Мушак Олексій, Денисенко Вадим, Лещенко Сергій, Мустафа Найєм, Яриніч Костянтин, Ольга Червакова, Рибак Ігор, Антонищак Андрій, Ольга Богомолець.

 

Всеукраїнське об'єднання "Свобода": Андрій Іллєнко, Головко Михайло, Кошулинський Руслан, Левченко Юрій, Осуховський Олег, Леонов Едуард.

 

Радикальна партія Олега Ляшка: Лінько Дмитро, Попов Ігор, Мосійчук Ігор, Чижмарь Юрій.

 

Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина": Кужель Олександра, Соболєв Сергій, Сергій Власенко, Крулько Іван, Альона Шкрум, Олексій Рябочин.

 

Політична партія "Народний фронт": Матейченко Костянтин, Тетяна Донець.

 

Партія "Об'єднання "Самопоміч": Сотник Олена, Опанасенко Олександр, Ірина Сисоєнко, Бабак Альона.

 

Громадський рух "Народний контроль": Мусій Олег, Добродомов Дмитро.

 

Позафракційні: Борис Розенблат, Юрій Дерев'янко, Парасюк Володимир, Віктор Чумак, Віталій Купрій, Вікторія Пташник.

 

Політики: Гриценко Анатолій, Наливайченко Валентин, Томенко Микола, Безсмертний Роман, Юрій Костенко, Георгій Тука, Жебрівський Павло, Юрій Гримчак, Анатолій Матіос, Андрій Рева.

 

До моніторингу ввійшли програми: "Утро", "Большой вечер", "Снова Рада", "Украинский формат" на NewsOne, а також "Live", "Вечерний прайм", "Пульс" на "112".

 

Нагадаємо, 4 жовтня Верховна Рада підтримала за основу та в цілому проект постанови щодо запровадження санкцій проти власників телеканалів "112 Україна" і Newsone. Відповідне рішення підтримали 229 народних депутатів.

 

Як повідомлялося, 30 вересня петиція за зупинку діяльності телеканалів "112 Україна" і NewsOne набрала 25 000 підписів, необхідних для її розгляду у Верховній Раді. 

 

1 жовтня голова Верховної Ради Андрій Парубій повідомив, парламент підготує законопроект або постанову про врегулювання в сфері інформаційної безпеки в зв'язку з тим, що петиція про відключення телеканалів набрала рекордну кількість голосів для розгляду в Раді.

схожі новини