Новини 2018-10-29 13:15

До України прибула офіційна торгова місія США

Місія має на меті провести понад 60 зустрічей з представниками українського бізнесу.

У Київ у понеділок, 29 жовтня, прибула офіційна торгова місія США, що складається з представників американського сільського господарства, енергетики, інфраструктури та IТ-сектору. Про це повідомляє УНІАН.

 

Як зазначається, офіційна торгова місія США складається з 12 компаній. 

 

Читайте також: Торгівля з ЄС: переорієнтація вдалася.

 

Так, місія пробуде в Україні два дні, за які які планується провести понад 60 зустрічей з представниками українського бізнесу.

 

Міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів висловив надію, що американський бізнес зацікавиться не тільки можливостями щодо відкриття нових компаній в Україні, а й також візьме участь у процесі приватизації державних підприємств.

 

Кубів повідомив про те, що за останні роки Україна скасувала понад 14 тисяч застарілих стандартів, а також про плани щодо впровадження євростандартів (по 1500 на рік), що має суттєво поліпшити інвестиційний клімат у країні.

 

За словами посла США в Україні Марі Йованович, місія є першою такою за останні десять років, що підтверджує поліпшення взаємин двох країн.

 

Нагадаємо, 17 серпня стало відомо, що угоду про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем можуть підписати до кінця року.

схожі новини