Новини 2018-10-17 10:11

НАЗК виявило порушення в декларації судді Верховного суду

НАЗК направило до суду 9 протоколів про адміністративні правопорушення щодо держслужбовців різного рангу.

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду 9 протоколів про адміністративні правопорушення, серед яких протокол стосовно судді Верховного Суду України за результатами перевірки поданої ним декларації за 2015 рік. Про це повідомляє прес-служба НАЗК, у середу, 17 жовтня.

 

Так, Національне агентство встановило, що Олександр Потильчак, суддя Верховного Суду України, подав завідомо недостовірні відомості у розділах декларації за 2015 рік: «Об’єкти нерухомості», «Корпоративні права» та «Доходи, у тому числі подарунки» на загальну суму 303 400 грн, що перевищує більш ніж 189 прожиткових мінімумів для працездатних осіб. Це свідчить про наявність ознак адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого  частиною четвертою статті 172-6 КУпАП.

 

Також до суду направлені протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені частинами першою та другою статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, які складені стосовно: депутата Вишневої міської ради Ірини Кобзар, екс-заступника начальника відділу фінзабезпечення ДУ "Центр обслуговування підрозділів Національної поліції" Жанни Данюк, звільненої з посади начальника Відділу звернень громадян Держслужби з питань геодезії Катерини Логвин, головного спеціаліста – юрисконсульта відділу претензійно-позовної роботи Управління правового забезпечення Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Олега Талана.

 

"Складення протоколу і передача його до суду не означає визнання особи винною у вчиненні правопорушення, а є підставою для провадження у справі про адміністративне правопорушення в судовому порядку", - нагадали у НАЗК.

 

Як  повідомлялося, НАЗК анонсувало повну перевірку декларацій Порошенка, Гройсмана та міністрів за 2017 рік.

 

Нагадаємо, НАБУ підготувало повідомлення про підозру першому заступнику глави СБУ Демчині.

схожі новини