Новини 17:51

Рада провалила голосування за зняття недоторканості з Колєснікова

Зняття недоторканності підтримали лише 163 депутати.

У вівторок, 16 жовтня, Верховна Рада України відмовилася зняти депутатську недоторканність з депутата від "Опозиційного блоку" Дмитра Колєснікова. Про це повідомляє РБК-Україна.

 

Зняття депутатської недоторканності підтримали лише 163 народних депутата, 30 були проти, один утримався і 81 не голосував.

 

"Це великий сором українського парламенту - ці голосування, які сьогодні відбулись (по нардепам Вілкулу та Колєснікову, - ред.)", - підкреслив голова парламенту Андрій Парубій, коментуючи голосування.

 

Нагадаємо, Верховна Рада у вівторок, 16 жовтня, не погодилася на зняття недоторканності з народного депутата від "Опозиційного блоку" Олександра Вілкула.

 

25 травня Луценко вніс до Верховної Ради подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народних депутатів Олександра Вілкула та Дмитра Колєснікова. Однак Регламентний комітет парламенту не підтримав подання генерального прокурора щодо надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата.

 

18 вересня генеральний прокурор України Юрій Луценко підписав подання на притягнення до кримінальної відповідальності народних депутатів Олександра Вілкула, Сергія Дунаєва та Дмитра Колєснікова.

 

8 жовтня комітет Ради з питань регламенту направив до парламенту подання щодо зняття недоторканості з народного депутата від фракції "Опозиційний блок" Олександра Вілкула.