Новини 2018-10-10 15:58

У США та двох країнах Євросоюзу почали розслідувати витік даних користувачів Google+

Зокрема, у Ірландії та Німеччині наголосили, що хочуть з'ясувати, чи постраждали користувачі з їхніх країн через витік даних.

У двох штатах США та двох країнах-членах Європейського союзу почали розслідування через витік даних близько 500 тисяч користувачів соцмережі Google+. Про це в середу, 10 жовтня, повідомляє Reuters.

 

Зокрема, як зазначається, йдеться про штати – Нью-Йорк та Коннектикут, а також – про Ірландію й Німеччину.

 

"Ми усвідомлюємо публічність висвітлення цього питання і в даний час намагаємося зрозуміти характер і причину проникнення (зловмисників – Ред.), незалежно від того, чи була надана конфіденційна інформація (користувачів – Ред.), а також те, яких заходів було вжито для запобігання подібним втручанням у майбутньому", – заявила прес-секретар генерального прокурора Коннектикуту Джорджа Джепсена Жаклін Северенс.

 

Крім того, про подібне розслідування повідомили в Ірландії та Німеччині, наголосивши, що вони хочуть з'ясувати, чи постраждали користувачі з їхніх країн через витік даних.

 

Як повідомлялося 8 жовтня, за даними ЗМІ, у соціальній мережі Google+ стався масштабний витік персональних даних користувачів, а саме – дані сотень тисяч користувачів соцмережі могли опинитися в руках зловмисників. 

схожі новини