Новини 22:30

Вибухи біля Ічні. У поліції заявили, що основною версією є диверсійні дії груп РФ

Правоохоронці також повідомили, що отримали 11 повідомлень про виявлення боєприпасів.

Тимчасовий виконувач обов'язків глави Національної поліції В’ячеслава Аброськіна повідомив, основною версією причини вибухів у Чернігівській області є диверсійні дії груп РФ. Про це повідомляє прес-служба поліції.

 

"Основною версією причини вибухів у Чернігівській області є диверсійні дії груп РФ. Наразі над ліквідацією наслідків у зоні надзвичайної ситуації працюють працівники різних підрозділів, зокрема – співробітники ДСНС, військовослужбовці Нацгвардії та поліцейські", – йдеться в повідомленні.

 

Своєю чергою заступник голови Нацполіції Олександр Фацевич зазначив, що наразі до поліції надійшло 54 повідомлення, шість з них стосувалися пошкодження будинків, 11 – фактів виявлення боєприпасів, а ще п’ять повідомлень – звернення про мародерства, які у результаті перевірки не підтвердилися. 

 

Він додав, що зараз відбувається розстановка сил і засобів для посиленого несення служби у нічний період. Ситуація наразі є контрольованою.

 

Нагадаємо, 9 жовтня близько 03:40  у Ічнянському районі Чернігівської області на території шостого арсеналу Міністерства оборони почалися вибухи. Евакуйовано близько десяти тисяч осіб.

 

Пізніше служба автомобільних доріг у Чернігівській області повідомила про заборону руху кількома дорогами державного значення, у зв'язку із вибухами на складах з боєприпасами поблизу Ічні . 

 

Служба безпеки України повідомила, що розглядають три версії щодо причин вибухів на території шостого арсеналу Міністерства оборони в Чернігівській області, а саме – диверсія, порушення правил пожежної безпеки чи зберігання боєприпасів, а також навмисний підпал чи підрив.

 

Генеральний штаб Збройних сил України повідомив, що локалізовано 35% пожежі на території шостого арсеналу Міністерства оборони в Чернігівській області. 

схожі новини