Новини 2018-09-27 15:34

Росія розмістила зенітні комплекси С-400 поблизу Севастополя, Феодосії та Євпаторії – МінТОТ

У радіусі ураження ЗРК перебувають всі повітряні судна, які знаходяться над акваторією Чорного і Азовського морів.

Росія розгорнула зенітно-ракетні комплекси протиповітряної оборони С-400 "Тріумф" поблизу Севастополя, Феодосії та Євпаторії в окупованому Криму. Про це в четвер, 27 вересня, повідомляє прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.

 

"Російська Федерація продовжує мілітаризувати тимчасово окупований Кримський півострів, розширюючи свої військові позиції. Станом на кінець вересня 2018 року РФ розгорнуто зенітно-ракетні комплекси протиповітряної оборони С-400 "Тріумф" поблизу міст Севастополь, Феодосія та Євпаторія", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, зенітно-ракетні комплекси С-400 "Тріумф" оснащуються ракетами різних типів, зокрема: 48Н6 та 40Н6 з дальністю ураження до 250 і 400 кілометрів відповідно, які можуть вражати цілі на висоті до 60 км.

 

"В радіусі ураження ЗРК С-400 "Тріумф" перебувають всі повітряні судна, як цивільні, так і військові, які знаходяться над акваторією Чорного і Азовського морів, та над територіями країн Чорноморського регіону – Румунії, Молдови та Туреччини", – наголошується в повідомленні.

 

Крім того, у МінТОТ підготували карту з зонами ураження відповідно до місць розгортання вказаних ракетних комплектів в окупованому Криму.

 

 

Як повідомлялося 13 січня, Росія розгорнула другий дивізіон зенітно-ракетних комплексів С-400 "Тріумф" поблизу Севастополя в окупованому Криму. 

схожі новини