Новини 2018-08-31 10:00

Компанія Google відреагувала на звинувачення Трампа

Зокрема, у компанії заявили, що 30 січня 2018 року вони зробили наголос на промові "Про стан держави" на домашній сторінці Google.

Компанія Google спростувала заяву президента США Дональда Трампа про те, що пошукова система компанії не просувала його промову "Про стан держави" протягом останніх двох років, а також надала архівні свідчення.  Про це повідомляє Business Insider.

 

Зокрема, у компанії заявили, що 30 січня 2018 року вони зробили наголос на промові "Про стан держави" на домашній сторінці Google. Історичні дані також підтверджують, що пошукова система просувала заяву Трампа.

 

"За традицією, ми не просуваємо перше звернення новообраного президента до Конгресу, тому що технічно це не промова "Про стан держави". Тому просування в 2009 та 2017 роках немає", – йдеться в заяві.

 

 

Як повідомлялося, 29 серпня президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп заявив, що компанії Twitter, Facebook і Google намагаються замовчувати думки прихильників Республіканської партії. Глава Білого дому також написав у Twitter, що Google публікував на домашній сторінці усі звернення попередника Барака Обами до нації, однак припинив цю практику з приходом до влади самого Трампа.

схожі новини