Новини 12:18

Меркель завила, що Україна та Грузія мають найбільшу європейську перспективу

За словами канцлера, Європі може знадобитися до 10 років, щоб визначитися з подальшими кроками щодо України і Грузії.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель повідомила, що найбільшу європейську перспективу мають Україна та Грузія, а Європейський союз протягом 10 років визначиться з кроками щодо їх інтеграції. Про це вона заявила на зустрічі зі студентами в Тбілісі, передає "Грузія Онлайн".

 

Так, Меркель зазначила, що Грузія разом з Україною має найбільшу європейську перспективу, і політика Німеччини стосовно Східної Європи не є чимось новим. Водночас Європі може знадобитися до 10 років, щоб визначитися з подальшими кроками щодо України і Грузії.

 

"Хайко Маас (глава МЗС Німеччини – Ред.) лише підкреслив те, що дуже важливі добрі відносини з Росією - це сусід Євросоюзу, але, з іншого боку, нам потрібна чітка політика, як все має сформуватися стосовно Східної Європи. Азербайджан, Вірменія... але Грузія точно є разом з Україною країнами, які мають найбільшу європейську перспективу. Протягом найближчих 10 років ми виділимо ті кроки, які необхідно зробити у майбутньому", – наголосила Меркель.

 

Нагадаємо, 20 серпня міністр закордонних справ Павло Клімкін 20 серпня провів зустріч із прем’єр-міністром Хорватії Андреєм Пленковичем, у ході якої було наголошено на незмінній підтримці Загреба інтеграції України до європейських та євроатлантичних структур. 

схожі новини