Новини 2018-08-15 16:08

У Інституті раку прокоментували ситуацію щодо лікаря, яка відмовилася лікувати ветерана АТО

Зокрема, у НІР зазначили, що 14 серпня Губарєву виключили із Комісії з питань етики при Інституті.

Працівника Національного інституту раку Ганну Губареву, яка відмовила ветерану АТО Віталію Драгану в пільговому лікуванні, через що була звільнена з посади, ні разу не поновлювали на роботі. Про це повідомляє прес-служба Національного інституту раку.

 

"Губарєву Г.О. не відновлювали на посаду лікаря ні разу. Губарева Г. не була поновлена і не підвищувалась на роботі! Дана фраза є вигадкою та відвертим перекручуванням фактів",  – йдеться в повідомленні.

 

У Інституті раку заявили, що Губареву звільнила з лікарської посади та із посади старшого наукового співробітника Наказом №107-К від 07.06.2018 року.

 

"В зв’язку з тим що Губарєва за час перебування на посаді старшого наукового співробітника, виконувала наукову роботу, яку необхідно було завершити, на підставі ходатайства керівника і заступника директора з наукової роботи з нею було укладено короткостроковий контракт на 1,5 місяці з 16 липня 2018 року з чітко обумовленими обов’язками, а саме – завершення фрагменту роботи. Вказаний трудовий контракт було припинено достроково 13 серпня 2018 року", – зазначається в повідомленні.

 

Крім того, у НІР пояснили, що членство Губарєвої з 2009 року в локальній етичній комісії при Інституті.

 

"Комісія є незалежним органом, яка діє при лікувальному закладі, у якому проводяться клінічні випробування, науково-дослідні та дисертаційні роботи. До комісії входять медичні/наукові спеціалісти, особи інших спеціальностей, представники громадськості, які не є працівниками НІР, які здійснюють нагляд за дотриманням прав і безпеки досліджуваних пацієнтів. 14 серпня 2018р. після проведення засідання Комісії з питань етики при Національному Інституті Раку, за зверненням Колеснік О. О. щодо виключення Губарєвої Г.О. з Комісії, члени комісії прийняли рішення щодо її виключення з Комісії", – наголошується в повідомленні.

 

Як повідомлялося, 13 серпня у Центрі протидії корупції повідомили, що лікарку онкогематологічного відділення Інституту раку, яка відмовилася лікувати ветерана АТО, після гучного звільнення поновили на роботі та підвищили, тепер вона секретар Комісії з питань етики при національному Інституті раку, яка відповідає за погодження проведення клінічних випробувань в Інституті. Згодом виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун повідомила, що працівника Національного інституту раку Ганну Губареву, яка відмовила ветерану АТО у пільговому лікуванні, звільнили вдруге. 

 

Нагадаємо, 8 червня стало відомо, що з Національного інституту раку звільнено лікарку гематологічного відділення, яка відмовила у пільговому лікуванні онкохворому ветерану АТО.

 

Онкохворого ветерана АТО Віталія Драгана відмовилися забезпечити пільговим лікуванням у Національному інституті раку. 

схожі новини