Новини 2018-08-13 22:00

Лікаря, яка відмовилася лікувати ветерана АТО, вдруге звільнили

Супрун заявила, що з Губаревою достроково розірвали контракт.

Працівника Національного інституту раку Ганну Губареву, яка відмовила ветерану АТО у пільговому лікуванні, звільнили вдруге. Про це в понеділок, 13 серпня, повідомила виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

 

"Отримала офіційне роз’яснення від Інституту раку. Одразу після викриття інциденту Губаревої з ветераном, її звільнили з обох посад, які вона на той час займала – лікаря та наукового співробітника. Але з 17.07.2018 року по 31.08.2018 року її було поновлено на науковій посаді, щоб дати змогу завершити наукову діяльність. Сьогодні з нею розірвали цей контракт достроково", – йдеться в повідомленні.

 

Супрун також заявила, що обурена відповідною ситуацією.

 

"Обурена тим фактом, що її взяли повторно, сподіваючись, що ніхто не помітить, і звільнили вдруге у результаті скандалу! Крім того, з 2008 року Губарева була членом незалежної локальної етичної комісії інституту, де і залишилася навіть після звільнення з посади лікаря. При тому, що звільнено її було якраз за неетичну поведінку", – наголосила вона.

 

Водночас Супрун підкреслила, що МОЗ буде вжито відповідних заходів.

 

Як повідомлялося, 13 серпня у Центрі протидії корупції повідомили, що лікарку онкогематологічного відділення Інституту раку, яка відмовилася лікувати ветерана АТО, після гучного звільнення поновили на роботі та підвищили, тепер вона секретар Комісії з питань етики при національному Інституті раку, яка відповідає за погодження проведення клінічних випробувань в Інституті.

 

Нагадаємо, 8 червня стало відомо, що з Національного інституту раку звільнено лікарку гематологічного відділення, яка відмовила у пільговому лікуванні онкохворому ветерану АТО.

 

Онкохворого ветерана АТО Віталія Драгана відмовилися забезпечити пільговим лікуванням у Національному інституті раку.