Новини 2018-08-13 12:51

Звільнену лікарку, яка відмовилася лікувати ветерана АТО, повернули на роботу та підвищили

Тепер вона є секретарем Комісії з питань етики при національному Інституті раку.

Скандальну лікарку онкогематологічного відділення Інституту раку, яка відмовилася лікувати ветерана АТО, після гучного звільнення поновили на роботі та підвищили. Про це повідомляє Центр протидії корупції у понеділок, 13 серпня.

 

Зазначається, що тепер вона секретар Комісії з питань етики при національному Інституті раку, яка відповідає за погодження проведення клінічних випробувань в Інституті.

 

“Директор Інституту, після того, як всі ЗМІ та в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун написали про звільнення лікарки, втиху не лише поновила її на посаді, а й зробила відповідальною за один з найприбутковіших напрямів – клінічні випробування в Інституті, — розповіла Устінова Олександра, член правління Центру протидії корупції. 

 

 

 

Нагадаємо, 8 червня стало відомо, що з Національного інституту раку звільнено лікарку гематологічного відділення, яка відмовила у пільговому лікуванні онкохворому ветерану АТО.

 

Онкохворого ветерана АТО Віталія Драгана відмовилися забезпечити пільговим лікуванням у Національному інституті раку. 

 

«Потрапив до пані Губарєвої Ганни Олександрівни, кандидата медичних наук, яка спеціалізується саме на такому лікуванні, що мені потрібно. Зустріла вона мене “тепло”, аж у жар кинуло від слів: “Нікакіх тєбє льгот, потому что ти братскій народ убівал…”», – розповів боєць.

схожі новини