Новини 09:51

Турчинов назвав найбільш небезпечний напрямок у зоні проведення ООС

У РНБО заявили, що на даному напрямку не виключається проведення ворогом як сухопутних, так і морських десантних операцій.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Олександр Турчинов заявив, що у районі проведення операції Об'єднаних сил (ООС) одним з найбільш загрозливих напрямків залишається Маріупольський. Про це йдеться на сайті оборонного відомства.

 

Зазначається, що дана заява прозвучала під час перебування в районі проведення операції Об'єднаних сил.

 

За словами Турчинова, на Маріупольському напрямку "не виключається проведення ворогом як сухопутних, так і морських десантних операцій уздовж Азовського узбережжя".

 

"На крайньому півдні зони протистояння - стабільно висока кількість обстрілів наших позицій та військових провокацій з боку російсько-терористичних військ", - зауважив він.

 

 

Крім того, під час перебування в Маріупольському порту Турчинов визначив з керівництвом Держприкордонної служби комплекс завдань з технічного забезпечення та посилення морської складової забезпеченні надійного захисту південного кордону України.

 

Нагадаємо, 18 червня  Турчинов заявив про можливість провокацій в Азовському морі через посилення десантних спроможностей Росії в регіоні.

 

Як повідомлялося, 4 червня Україна закрила частину районів Азовського моря через навчань Збройних сил України.

 

Додамо, що 21 травня РФ ультимативно закрила дві тисячі квадратних кілометрів Азовського моря для українських суден, пояснюючи це нібито проведенням бойових стрільб.

схожі новини