Новини 2018-08-06 12:21

МЗС України відреагувало на візит Путіна до окупованого Криму

Зазначається, що Путін відвідав оперний фестиваль у Херсонесі.

Міністерство закордонних справ України висловило протест через візит президента Росії Владіміра Путіна до окупованого Криму. Про це повідомляє прес-служба українського дипвідомства.

 

Так, у суботу, 4 серпня, Путін прибув до окупованого Севастополя, щоб відвідати оперний фестиваль у Херсонесі.

 

"Міністерство закордонних справ України висловлює протест у зв’язку із черговим неузгодженим з Україною візитом 4 серпня 2018 року Президента РФ В.Путіна на тимчасово окуповану Російською Федерацією територію України – Автономну Республіку Крим та м. Севастополь", - йеться в офіційній заяві.

 

 

Наголошується, що Автономна Республіка Крим та Севастополь є невід'ємною частиною України в її міжнародно-визнаних кордонах, що  визнається всією міжнародною спільнотою.

 

"Україна вважає цей візит і будь-які так звані поїздки російських посадовців до тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим та м.Севастополь (Україна) грубим порушенням державного суверенітету і територіальної цілісності України, цинічним і демонстративним нехтуванням російською стороною загальновизнаними принципами та нормами міжнародного права", - підкреслили дипломати.

 

Нагадаємо, 14 березня МЗС України висловило протест через візит російської делегації на чолі з президентом РФ Владіміром Путіним до окупованого Криму.

схожі новини