Новини 2018-08-05 18:09

Держдеп США викликав повіреного у справах Росії з приводу використання соцмереж для пропаганди

Помічник державного секретаря Мітчелл викликав повіреного у справах Росії Жирнова, щоб отримати відповідь на спроби Кремля використовувати облікові записи в соцмережах для пропаганди насильства і розбрату в США.

В неділю, 5 серпня, державний департамент Сполучених Штатів Америки викликав тимчасового повіреного у справах Росії в США Дмитра Жирнова для надання пояснень. Про це писала офіційний представник Держдепу Хізер Ноєрт у Twitter.

 

За її словами, розмова стосуватиметься втручання Росії у внутрішні справи США. Зокрема, це пропаганда насильства і розбрату в Америці через використання соціальних мереж.

 

"Помічник державного секретаря Мітчелл викликав повіреного у справах Росії Жирнова, щоб отримати відповідь на спроби Кремля використовувати облікові записи в соціальних мережах для пропаганди насильства і розбрату в США - ми не потерпимо цього агресивного втручання", - написала представник Держдепу.

 

Нагадаємо, 27 квітня Комітет палати представників Конгресу США розсекретив частину доповіді щодо справу про втручання РФ у вибори президента США. 

 

Як повідомлялося 24 квітня, офіційний представник Департаменту національної безпеки Сполучених Штатів Америки (Department of Homeland Security, DHS) Жанетт Манфра заявила, що в 21 штаті було підтверджено хакерське втручання з боку Росії у період президентських виборів у США 2016 року.

 

Нагадаємо, центральне управління розвідки США дійшло висновку, що Росія втрутилася в президентські вибори, щоб допомогти Дональду Трампу перемогти. Через це США вислали з країни 35 російських дипломатів і закрили два російських дипломатичних компаунди в Нью-Йорку і Меріленді у відповідь на втручання Росії у вибори у США та утиски американських дипломатів в Москві.

 

Згодом також стало відомо, що розслідування про ймовірне втручання Росії в проведення минулорічних президентських виборів у США доручили надсекретному відділу ФБР.

схожі новини