Новини 23:25

Трамп не зустрічатиметься з Путіним цього року вдруге - Білий дім

Президенти можуть зустрітися після завершення федерального розслідування щодо ймовірного втручання Росії у вибори в Сполучених Штатах.

Президент Росії Владімір Путін та президент Сполучених Штатів Дональд Трамп не зустрічатимуться вдруге у 2018 році. Про це повідомляє інформагенство AFP із посиланням на адміністрацію Трампа у середу, 25 липня.

 

Крім того, як передає Радіо Свобода з посиланням на слова радника президента США з питань нацбезпеки Джона Болтона, Трамп хоче зустрітися з Путіним наступного року. Тоді має завершитися федеральне розслідування щодо ймовірного втручання Росії у вибори в Сполучених Штатах. 
 

 

Нагадаємо, 19 липня президент США Дональд Трамп повідомив, що "з нетерпінням" очікує нової зустрічі із президентом Росії Владіміром Путіним.

 

16 липня президент США Дональд Трамп та президент Росії Владімір Путін зустрілися у Гельсінкі. 16 липня президент США Дональд Трамп не звинуватив Росію у втручанні в американські президентські вибори в 2016 році, а також не підтримав висновки спецслужб США, які стверджують, що РФ втручалася у вибори. Зокрема, Трамп сказав: "президент Путін каже, що це не Росія. Я не бачу причин, чому це повинна бути вона". Водночас він поставив під сумнів роботу американських спецслужб. Однак 17 липня Трамп повідомив, що погоджується та приймає висновки американських розвідувальні служби про те, що Росія втручалася у вибори в 2016 році.