Новини 2018-06-22 09:02

З окупованого Криму експортують зерно до Сирії - Reuters

Виробництво пшениці в Сирії постраждало від бойових дій в регіонах, що виробляють зерно, змусивши уряд вдатися до імпорту.

З окупованого Криму збільшився експорт зерна до Сирії. Це надає можливість збуту урожаю і гарантує президенту Башару Асаду надійне джерело постачання пшениці. Про це повідомляє Reuters.

 

За інформацією видання, перші поставки зерна почались у 2017 році. В період з липня 2017 року по травень 2018 року до Сирії експортовано щонайменше 170 тисяч тон зерна.

 

Зазначається, що виробництво пшениці в Сирії постраждало від бойових дій в регіонах, що виробляють зерно, змусивши уряд вдатися до імпорту.  Постійне постачання пшениці є критичним, тому що виробництво хліба в Сирії субсидує держава.

 

Водночас "заступник прем’єр-міністра" Криму Георгій Мурадов заявляє, що "Крим не має проблем з низкою країн, включаючи Сирію"

 

"Наші країни не застосовують санкції проти один одного, тому, звичайно,можемо вільно працювати", - додав він. 

 

Сирія та Крим знаходяться під дією західних санкцій та не можуть здійснювати зовнішньої торгівлі. Тому взаємна торгівля вигідна як окупаційній владі Криму, так і режиму Асада.

 

Нагадаємо, 13 червня Міністерство юстиції Сполучених Штатів Америки заявило про звинувачення п'ятьом росіянам і трьом сирійцям у відмиванні кількох мільйонів доларів на користь російської компанії, яка порушила американські санкції.

 

 

схожі новини