Новини 08:38

Власник кримського сафарі-парку стверджує, що постраждав через бюрократів

Підприємець Олег Зубков, який створює сафарі-парк у Білогірському районі Криму, заперечує самовільне захоплення 20 га землі під об'єкт. Про це Зубков повідомив Українським Новинам.

Зі слів підприємця, в 2006 році він купив цілісний майновий комплекс колишньої військової бази для створення сафарі-парку, площею біля 35 га, але дотепер через зволікання влади не може укласти договір оренди на ділянку.

Зубков затверджує, що влада Білогірського району не може, зокрема, визначитися, хто має займатися цим питанням: районна адміністрація або міська рада.

«Моя совість чиста. Я законно придбав це майно - зовсім непотрібне, розграбоване, розгромлене - і створюю унікальний об'єкт. Якщо влада зацікавлена - будь ласка, я готовий укласти договір і платити орендну плату. Сам собі договір, ще й десять років пройде, не зможу укласти», - сказав підприємець.

У створюваному об'єкті, який планувалося відкрити в 2012 році, живуть понад 2 тис. тварин і птахів.

Як повідомлялось, прокуратура Білогірського району Криму порушила кримінальну справу за фактом захоплення понад 20 га землі під розміщення сафарі-парку.

Прокуратура стверджує, що протиправне використання землі приватним підприємством «Ялтинський зоопарк «Казка»- парк левів «Тайган» (огородження ділянки і розміщення вольєрів) завдало шкоди державі на суму понад 0,35 млн гривень.

Приватний зоопарк «Казка» Зубков створив в 1995 році. Колекція звіринцю зараз нараховує понад 1 тис. тварин і птахів.

схожі новини