Новини 12:51

"Тероризм та агресія". Держдеп радить американцям переглянути своє рішення щодо поїздки до РФ

Держдепартамент США рекомендує американським громадянам, які вирішили поїхати в Росію на Чемпіонату світу з футболу, переглянути своє рішення.

Держдепартамент США рекомендує американським громадянам, які вирішили поїхати в Росію на Чемпіонату світу з футболу, переглянути своє рішення. Про це повідомляється у нових рекомендаціях Держдепу.

 

"Перегляньте своє рішення щодо візитів в РФ через тероризм та агресію. Деякі регіони Росії мають підвищений ризик для подорожей" - йдеться в документі.

 

Держдеп радить громадянам США не їздити до Північного Кавказу, в тому числі в Чечню та на Ельбрус, "через громадські хвилювання та прояви тероризму", та до окупованого Росією українського Криму "через іноземну окупацію та зловживання повноваженнями окупаційною владою" -йдеться в документі.

 

"У Криму зберігається значна військова присутність РФ. Кремль, ймовірно, продовжить військову активність у Криму в рамках окупації цієї частини України", - наголошується у рекомендаціях.

 

"З 14 червня по 15 липня 2018 року в Москві, Санкт-Петербурзі, Казані, Сочі, Волгограді, Єкатеринбурзі, Калінінграді, Нижньому Новгороді, Ростові-на-Дону, Самарі та Саранську пройдуть ігри Чемпіонату світу з футболу 2018 року. Масштабні міжнародні заходи, такі як Чемпіонат світу, є привабливою мішенню для терористів. Тому, попри посилені заходи безпеки на Чемпіонаті, терористи можуть намагатися атакувати місця проведення таких заходів", - підкреслили у Держдепі.

 

Окрім цього, у Вашингтоні звернули увагу на численні випадки жорстокого поводження з іноземцями з боку правоохоронних органів та інших посадових осіб РФ.

 

Держдеп також нагадав про скорочення складу дипломатичних і консульських установ США в Росії, що ускладнює надання своєчасної консульської допомоги громадянам Сполучених Штатів.

 

Нагадаємо, Австралія оголосла про державний бойкот Чемпіонату світу з футболу, який відбудеться в Росії у червні 2018 року. 

 

Раніше повідомлялось, що Європейський парламент може закликати до дипломатичного бойкоту футбольного Чемпіонату світу-2018 в Росії. 

 

5 червня МЗС Польщі попередило про можливі теракти під час Чемпіонату світу з футболу, який відбудеться в Росії у червні 2018 року.

 

22 травня правозахисна організація Human Rights Watch закликалабойкотувати матч чемпіонату світу з футболу, який відбудеться в Росії в червні 2018 року.

 

Також МЗС України закликало українських уболівальників не їхати на чемпіонат світу з футболу-2018, який з 14 червня по 15 липня відбудеться в Росії.

 

Як повідомлялось, глава Міністерства закордонних справ Британії Борис Джонсон передбачив, що президент Росії Володимир Путін буде прославляти себе на Чемпіонаті Світу з футболу цього літа таким же чином, як і Адольф Гітлер на Олімпійських Іграх у Берліні в 1936 році.

 

Також влада Німеччини заявила про можливості шпигунства під час ЧС-2018 в Росії, та порекомендувала вболівальникам і посадовцям не брати у поїздку смартфони.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...