Новини 13:08

У зоні ООС окупанти активізували повітряну розвідку – ГУР

За даними МОУ, окремі зразки БПЛА передаються для посилення розвідки передовими підрозділами противника.

На Донбасі бойовики активізували повітряну розвідку, зокрема, зросла кількість поставок безпілотних літальних апаратів з території Росії. Про це в четвер, 14 червня, повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

 

"Командування російських окупаційних військ вживає додаткових заходів для посилення ведення повітряної розвідки, збільшуючи кількість поставок безпілотних літальних апаратів з території Росії", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, окремі зразки БПЛА передаються для посилення повітряної розвідки передовими підрозділами противника, у яких вони не передбачені за штатом і де відсутні спеціалісти для їх експлуатації.

 

"10 червня бойовики одного з передових підрозділів т.зв. 1 АК з метою розвідки позицій Об’єднаних сил запустили безпілотник. Його збили вояки сусіднього ворожого підрозділу через помилково заданий та не узгоджений маршрут польоту", – додали в оборонному відомстві.

 

Як повідомлялося 13 червня, на Донбасі командування російсько-окупаційних військ активізувало підготовку до застосування артилерійських підрозділів. 

схожі новини