Новини 2018-06-01 09:32

У InformNapalm розповіли про російських неофашистів у складі групи "Вагнер"

Крім того, розвідувальне товариство анонсувало флешмоб #М'ясо біля посольства РФ в Києві.

Міжнародне розвідувальне товариство Informnapalm розповіло про двох братів неофашистів Владіслава та Артєма Краснолуцькіх, які воювали у складі нелегальної приватної військової компанії "Вагнер". Про це йдеться на сайті InformNapalm.

 

 

"Одним з головних стовпів російської пропаганди при мобілізації найманців для війни на Донбасі були гасла про "боротьбу з фашизмом". Але втілювати ці заклики в життя стали... російські неофашисти. Яскравим прикладом таких метаморфоз є брати Владіслав та Артєм Краснолуцькіє", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, у соцмережі братів багато фото на тему Третього рейху,татуювання та футболки зі свастикою, а також селфі із піднятими правою рукою, схожі на нацистські вітання.

 

 

"Росія для Росіян, Воронеж для Краснолуцькіх", йдеться під їх спільним фото, завантаженим у грудня 2013.

 

 

За даними волонтерів, Владіслав Краснолуцькій першим вступив в російське ПВК "Вагнера" і поїхав до Сирії. Однак 2 жовтня 2017 року був ліквідований в провінції Дейр-ез-Зор.

 

Згідно з повідомленням, Артєм Краснолуцькій потрапив в ПВК "Вагнера" в 2018 році, після того як в січні цього року його засудили за викрадення людини на 11 років суворого режиму.

 

"З під арешту він втік на базу підготовки вагнервіців в Молькіно, і там пройшов додаткову підготовку. Після цього його направили в березневу ротацію, що б доукомплектувати вагнервіців після розгромної удару американців. Путіну і його оточенню, безсумнівно, дуже потрібні такі "борці з фашизмом і світовим тероризмом" для експансії "руского міра", – розповіли в InformNapalm.

 

 

Крім того, розвідувальне товариство анонсувало флешмоб #М'ясо. Так, 2 червня о 11.00 біля посольства РФ в Києві відбудеться захід, на якому будуть представлені кейси та персоналії борців "руского міра".

 

Нагадаємо, Міжнародне розвідувальне товариство Informnapalm спільно з  проектом "Іхтамнєт_м0209" оприлюднили інтерактивну карту щодо загиблих російських військових та найманців у Сирії. 

схожі новини