Новини 2018-05-04 11:40

Informnapalm: У Сирії угрупування РФ втратило зенітно-ракетний комплекс "Панцир-С1"

Водночас волонтери заявили, що "Панцир-С1" через падіння, ймовірно, зламав механізми кріплення та пусковий механізм.

У Сирії, поблизу нафтопереробного заводу в місті Баніяс, 3 травня перекинувся російський самохідний зенітний ракетно-гарматний комплекс "Панцир-С1". Про це повідомляє Міжнародне розвідувальне товариство Informnapalm.

 

 

"3 травня неподалік від нафтопереробного заводу в сирійському місті Баніяс з невідомої на поточний момент причини стався інцидент з російською військовою колоною. В результаті інциденту за повідомленнями сирійських джерел перекинувся російський самохідний зенітний ракетно-гарматний комплекс "Панцир-С1", – йдеться в повідомленні.

 

 

Водночас волонтери заявили, що "Панцир-С1" через падіння, ймовірно, зламав механізми кріплення та пусковий механізм, а одна з ракет злетіла з кріплень.

 

"Відзначимо, що ціна одного ЗРПК "Панцир-С1" при експортних поставках складає від 13 до 14 мільйонів доларів США. І навіть тимчасова втрата такої бойової одиниці досить чутлива для російського угруповання в Сирії", – додали в Informnapalm.

 

 

 

Нагадаємо, 12 квітня Міжнародне розвідувальне товариство InformNapalm 12 квітня презентувало інтерактивну базу даних агресії Росії, у якій систематизовано напрацювання волонтерів за чотири роки в сфері пошуку доказів російської присутності насамперед на Донбасі, а також у Грузії та Сирії.